IzyUnit: Price Per Unit
Sell your products by unit, weight, etc. Huge time saving.
Rating
3.7
feedback
5
chart
#5,083
All reviews
June 17, 2025
We use this app to price malted barley by the kilo and its the only app we've found that gives us the functionality we need. We had a few compatibility issues but after contacting support it was fixed super fast with good prompt communication.
Oct. 26, 2022
I sell fabric and this app helps me sell fractions of a unit. Something that is completely necessary in my field. Other alternatives are either less intuitive or much more expensive. As a beginner SPEAZ support has also been invaluable.
June 9, 2021
I use this app, I had some issues but he support was very quick and good. They solve every problem. The app is easy to use and it save a lot of time when you have product sold by weight